ШКОЛА НАЦІОНАЛЬНОГО ВІДРОДЖЕННЯ

/Files/images/Символи.jpg

Гімн Школи національного відродження

«Ми роду козацького діти»

1.Ми роду козацького діти,

І сонце нам шле свій привіт.

Ми роду козацького діти,

Землі української цвіт.

2.В яку не пішли б ми дорогу,

Ти, пісне, над нами злітай!

Крокуючи гордо і в ногу,

Ми славимо рідний наш край.

3.Наш приятель – сміливий вітер,

Відвага – це наш заповіт.

Ми роду козацького діти,

Землі української цвіт.

МЕТА ШКОЛИ НАЦІОНАЛЬНОГО ВІДРОДЖЕННЯ:

/Files/images/image001.jpg

Концепція розвитку закладу підпорядкована меті:

· формуванню свободолюбного, добродійного, толерантного, свідомого громадянина-патріота України з активною життєвою позицією та національною самосвідомістю, здатного відстоювати демократичні права держави і суспільства;

· виявленню і розвитку здібностей кожної дитини, формуванню духовно багатої, фізично розвиненої, творчо мислячої, конкурентоспроможної особистості.

/Files/images/Діти коло вітр.jpg

ЗАВДАННЯ ШКОЛИ НАЦІОНАЛЬНОГО ВІДРОДЖЕННЯ

1. Реалізація духовного потенціалу особис­тості учня і вчителя через їхню співпрацю в результаті долучення до культур­но-історичних надбань суспільства, переосмислення світу, його світоглядних і морально-етичних витоків (передовсім за допомогою науки, мистецтва, релігії) в контексті різних наукових підходів і національних традицій, що передбачає глибоку обізнаність учнів і вчителів Школи національного відродження:

а) історії;

б) етнографії ;

в) психології;

г) філософії;

д) правознавства.

2. Високий рівень розвитку в учнів і вчителів відчуття потреби і здатності реалізувати себе, як людину, корисну для суспільства, усвідомлення необхідності формування і утвердження в кожній людині і суспільстві ідеалів та принципів істини, добра, розуму, краси, любові (кохання), що забезпечується в процесі вивчення й засвоєння основ (від дошкільного віку до ХІ-го класу) психології, етики, естетики, логіки, загальнолюдської моралі, національного менталітету.

3. Тонке розуміння випускниками Школи національного відродження самих себе й, зокрема, своїх устремлінь, потреб, переживань, думок, переконань та вміла саморегуляція власного внутрішнього стану у будь-якій скрутній (проблемній, кри­тичній тощо) ситуації, що базується на майстерному володінні найефективнішими психотерапевтичними та аутотренінговими методиками.

4. Формування розуміння потреби вести здоровий спосіб життя та забезпечення збереження екології довкілля в процесі життєдіяльності; хороша фізична підготовка учнів поєднується з відмінною вольовою готовністю і спроможністю долати перешкоди на шляху до благодійної мети, які, зі свого боку, перебувають у гармонії з чітко визначеними і стійки­ми переконаннями стосовно сенсу життя , непересічності своєї благодійної місії, покликання і таланту та ґрунтовними знаннями інтелектуального і духовного розвитку.

/Files/images/Хлопці - козаки.jpg

ІДЕЇ ШКОЛИ НАЦІОНАЛЬНОГО ВІДРОДЖЕННЯ

Ідея духовності :

Віра і надія — основа духовного буття людини, соціальної групи і суспільства, що інтегрує їх життєдіяльність і зовні виявляється у фактах долі (історії); базисна установка людини та її рис харак­теру, яка повно визначає її ментальний досвід, пер­еживання і поведінку.

А.Фурман

Ідея інтелектуального розвитку:

Розум – велика сила: найбільшого успіху досягає той, хто має більше інформації.

Б. Дізралі

Ідея розвитку таланту:

Кожна людини талановита. Якщо ти народжений без крил, не заважай їм рости.

К. Шанель

Ідея сили волі:

Не бажай легких шляхів, а бажай більших перепон і перешкод, тому що вони формують характер людини і її прагнення до успіху. Успіх – це перехід від однієї невдачі до іншої ще з більшим ентузіазмом.

Д.Ронн

Ідея відповідальності:

Обов’язок! Ти величне, велике слово. Це саме те велике, що підносить людину над самою собою.

І. Кант

Ідея самовдосконалення:

Велика помилка здаватися собі значнішим, ніж ти є насправді, і цінувати себе менше ніж ти заслуговуєш.

Й.Гете

Ідея патріотизму:

Ті держави здатні стати великими, в яких великі малі люди.

О.Довженко

Ідея національної самосвідомості:

В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля.

Т.Шевченко

/Files/images/Шикуванняие 236.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 541